Choď na obsah Choď na menu
 


každý má rád hry!!!!!

16. 12. 2014

☻♥☺♦♣♠•◘○

HRY pre dievčatá

http://www.hrypredivky.sk/h/hollywood-slacking 

POPIS

Zahrajte si skvelú hru, v ktorej sa musíte nepozorovane flákať. Tentoraz sa pozrieme do prostredia Hollywoodu a červených kobercov. Dávať pozor si musíte na ochranku, ktorá všetko sleduje. Keď sa však nepozerá, tak môžete fotiť celebrity, posielať správy alebo otlačiť ruky na chodník slávy.

Popis

Great Dane DayNašlo sa malé šteniatko, ktoré je hladné a špinavé. Postarajte sa o neho, aby bol šťastný. Nezabudnite mu vybrať aj pekné moderné doplnky.

 
 

Cyber ChatonsMilujete mačičky, ale Vaši rodičia Vám nechcú domáceho maznáčika povoliť? Dokážte im, že sa viete o zbířátko postarať aj sami. Starajte sa o svojho malého kocúrika neo mačičku aspon na internete v tejto super hre. Nesmiete zabudnúť ho kŕmiť, hrať si si ním, ale tiež mu vymieňať nádobu s pieskom, kam chodia na záchod. Naučíte sa tu naozaj všetko potrebné pre chov ozajstného maznáčika.

Pretekajte s vesmírnou raketou a dostaňte sa do cieľa prvý.

Hru spustíte kliknutím na ARCADE MODE, EASY, vyberte si postavičku a kliknite na START GAME. Hru ovládate šípkami.

 

Net petMáte radi domáce zvieratká? Pustite sa teda do tejto hry. Vašou úlohou je vybrať si zvieratko a potom mu dať meno. Nakoniec sa o neho starajte v byte. Dávajte mu najesť a napiť a nezabudnite ho nejako zabaviť.

 

http://www.hrypredivky.sk/h/ball-hunt

Ball HuntBall Hunt je zábavná hra, v ktorej hľadáte guličku! Tá je schovaná v jednom z kelímkov, ktoré sú následne zamiešané! Buďte však pozorní, máte obmedzený počet pokusov!

http://rexik.zoznam.sk/hry/pre-deti/Jelly-Lam/

Zahrajte si túto super online hru zdarma, v ktorej musíte chytať kľúče a prejsť čo najviac levelov. Je to sranda. Natiahnite sa, kliknite na plošinu. Zbierajte aj hviezdičky. Táto zábavná hra je nozaj jednoduchá. Keby ste si nevedeli dať rady, pokyny sa vám zobrazia aj počas jednotlivých levelov.

Hru spustíte kliknutím na PLAY, PLAY, kliknete na STAGE ONE a vyberiete si prvý level.

http://rexik.zoznam.sk/hry/pre-deti/Red-Remover-Blast/

 

http://www.hrypredivky.sk/h/sky-driver-extreme

V tejto hre sa so svojím autom budete nachádzať na dráhe, ktorá je vo vzduchu. Vašou úlohou je auto dopraviť z bodu A do Bodu B a to v časovom limite. Podarí sa vám to?

http://www.hrypredivky.sk/h/my-dolphin-show-4

máš tip na skvelú hru??? napíš ju do komentu a ja ju sem dám☻

 

 

Máme tu štvrtý diel skvelej hry s delfínmi. Skús si život v koži delfína a skúšaj všemožné triky, ktoré po tebe bude chcieť cvičiteľka. Pinkanie do balónov, bowling, preskakovanie obručami a ďalšie mnohé triky, to všetko ťa čaká v tejto hre. Za získané body si môžeš nakupovať oblečenie pre svojho delfína. Staň sa tým najlepším cvičeným delfínom!

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

SUPER

(Violetta, 16. 12. 2014 18:38)

máš tam super hry